top of page

Hakkımızda


Vili Group finansal iş geliştirme geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren firmasıdır. Vili Group ticari faaliyetlerine 1970’li yılların başında Ankara’da metal işleme ve üretimi alanında başlamıştır.

 

Türkiye’de başarılı işler yaptıktan sonra yurtdışına açılan Vili ihracat kapasitesini ve niteliğini artırmak için farklı alanlarda hizmet vermiştir. 1991’de İsviçre’de gıda sektöründe önemli yatırımlar yapan Vili Group aynı yıllarda iklim değişikliği ve çevre bilinci farkındalığı ile geri dönüşüm alanında çalışmalar gerçekleştirmiştir. Şirketin bu alandaki faaliyetleri devam etmektedir ve Vili birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesinde yer almaktadır.

 

Dijital dönüşüm çalışmalarını pandemi öncesinde tamamlayan ve sınır tanımayan bir organizasyon olan Vili e-ticaret alanında global bir ağ kurmuştur. Lojistik ve depolama alanlarında AR-GE çalışmaları yapan şirket İngiltere, Hollanda, Belçika, Amerika, Romanya ve Senegal’de depolar kurmuştur ve yeni depolar için çalışmalarını sürdürmektedir. Her ay on binlerce B2C teslimatı yapan, 65’ten fazla ülkeye ihracat yapan ve aynı zamanda dijital halkla ilişkiler faaliyetlerini başarıyla sürdüren Vili Group büyük veri ve yapay zeka teknolojileri ile çalışmalarını geleceğe yönelik olarak güçlendirmektedir.

 

Şirket Avrupa ve Amerika’da B2B ithalat ve ihracat çalışmaları yapmaktadır. 51 yıllık geçmiş ile gücünü geçmişin tecrübesi ve gelecek vizyonundan alan Vili tarım alanında yatırımlar yapmaya hazırlanırken yeşil çevre, temiz enerji ve sürdürülebilir bir dünya anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Ofiste El Sıkışma
bottom of page